Hongkong

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Hongkong kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Hongkongis

Hong Kong on Kagu-Hiina autonoomne territoorium. Varem oli see Suurbritannia koloonia. Linnakeskus on elav ja tihedalt asustatud ning on oluline sadama- ja globaalne finantsjaam, mille panoraam on pilvelõhkujatega. Keskringkonnas asuvad sellised monumendid nagu Ieoh Ming Pei Hiina Panga torn. Hong Kong on ka üks kuulsamaid ostmiskohti, mis on tuntud kohandatud rõivaste ja Temple Streeti ööturu poolest. Seda ümbritseb idast, lõunast ja läänest Lõuna-Hiina meri ning see piirneb Shenzheni jõe ääres Guangdongi linnas asuva Shenzheni linnaga.

Kui olete otsustanud kolida Hongkongi või otsite lihtsalt Hongkongis müügiks mõeldud kinnisvara, peaksite teadma, et valitsus on kehtestanud uue vaba ametikoha maksu ja eelmüügiskeemi piirangud. Eeldatakse, et koduhinnad tõusevad järgmise kuue kuu jooksul veel 7%. Müügimäärade säilitamiseks ehitavad arendajad tõenäoliselt väiksemaid kortereid.

Hongkongi 2018. aasta keskpaiga kinnisvaraprognoosi kohaselt aeglustub majahindade tõusutrend teises pooles pärast seda, kui valitsus kehtestas uue vabade töökohtade maksu ja müügieelsed maksupiirangud. Hongkongis müüdava kinnisvara hinnad peaksid järgmise kuue kuu jooksul tõusma veel 7%. Müügimäärade tagamiseks ehitavad arendajad tõenäoliselt väiksemaid kortereid. Uute korterite keskmine suurus on viimase 6 aasta jooksul juba vähenenud umbes 40%.

Väiksemad üksused ja odavamad hinnad koos arendaja finantseerimisega aitasid esimesel poolaastal saavutada tugevat müüki esmasel turul - arendajad suutsid enamikus uutes projektides müüdavatest osadest müüa üle 50%.

Juuni lõpus kuulutas valitsus välja kuus uut algatust linna eluasemeprobleemide lahendamiseks. Nende hulgas oli esmase turu väga spekulatiivne puhkusemaks.

Valitsuse otsus algatada täiendavaid algatusi linna elamuküsimustega tegelemiseks ajal, kui intressimäärad tõusevad ja praegune turutsükkel on juba viimases etapis ja sellega kaasnevad riskid. Turu muutumisel võivad kõik need viimastel aastatel kasutusele võetud jahutavad meetmed võimendada mis tahes kriisi, põhjustades turul vaba languse. Lisaks on üha suurem hulk Hongkongis müüdavatest kinnisvaraobjektidest huvitatud ostjaid lähtunud arendaja finantseerimisest, mis kohaldab kõrgemaid intressimäärasid ega nõua ostjate stressitestimist

Kaart, hinnasuundumused ja statistika
No real estate match the specified search parameters!
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB